Textus Air

„TEXTUS AIR“ simbolių generatorius yra specialiai sukurtas tiesioginiams TV renginiams. Valdymo sistema leidžia lengvai ir greitai būti ore. „TEXTUS AIR“ sistema siūlo visas funkcijas, kurių jums reikia prekės ženklo kanalui - 4 nepriklausomus sluoksnius, statinį ar animacinį logotipą, skaitmeninius ir analoginius laikrodžius, skaitmeninį laikmatį, nuskaitymą, pavadinimo efektus, vaizdo įrašą iki viso ekrano, reklamjuostę.

Textus Air

Nuotolinio valdymo pultas gali valdyti visas funkcijas. GPI įvestis leidžia išjungti grafiką išoriniu įrenginiu. Grafiniai puslapiai yra paruošti naudojant programinę įrangą TEXTUS EDITOR. Puslapiai yra įkeliami į „TEXTUS AIR“ langus ir yra paruošti nedelsiant. Tiesiog spustelėdami pelę arba paspausdami mygtuką nuotolinio valdymo pulte. „TEXTUS AIR“ pateikia neribotą kiekį lapų su lapais. Visus puslapius galima komentuoti, kad pagerintumėte darbą tiesioginių renginių metu. Logotipas visada yra virš kitų pavadinimų ir gali būti valdomas savarankiškai. Naujienos prekės ženklui gali būti naudojamos neribotą kiekį tikrinimo linijų neribotu greičiu. Sistema vienu metu teikia nuskaitymą, riedėjimą ir animacinį vaizdo įrašą. Pavadinimą galima maišyti su animaciniu vaizdo įrašu. Maišymo greitis ir pradžios laikas kontroliuojami. Be to, nuskaitymas, riedėjimas ir animacinis vaizdo įrašas turi „kilpos“ funkciją. Informacija apie tekstą gali būti bet kokio dydžio, spalvos, skirtingų simbolių atributų TRUE TYPE. Tikrinimo linijos ilgis ir riedėjimo langai yra neriboti. Taip pat galima automatiškai pereiti į orą su lengvai kontroliuojamu pateikimo sekos mygtuku. Sistema siūlo pateikimo efektus, įskaitant išblukimą, išpjaustymą, servetėles, mozaiką, žaliuzes, apvertimą aukštyn, žemyn, nuskaitymą į kairę, į dešinę, sustabdymą, ... Klientas gali lengvai nutraukti automatinį pateikimą ir paleisti rankinį valdymą. Dviejų kanalų versija yra ir ji veikia kaip du nepriklausomi simbolių generatoriai. Analoginio laikrodžio paruošimo sistema leidžia naudoti specialų analoginį laikrodžio redaktorių, kuris supaprastina ir leidžia laikrodį kurti efektyviau. Taip pat galima sukurti bet kurį analoginį laikrodį, komponuojant animacinius vaizdo kadrus ir sluoksnius, kurie atkuriami reikiamu metu. Automatizavimo sistema gali valdyti visas simbolių generatoriaus funkcijas. Taip pat yra nuotolinis valdymas naudojant interneto išteklius. Garso išvesties failus galima priskirti grafiniams puslapiams, o pavadinimai gali būti perduodami kartu su garsu. Komplekte yra specialus nuskaitymo linijų redaktorius, leidžiantis lengvai ir lanksčiai paruošti nuskaitymo linijas. Simbolių generatorius TEXTUS AIR gali veikti kaip vaizdo perjungiklio šaltinis (DSK FILL, DSK KEY išėjimo signalas) arba kaip pavadinimų įterpėjas į vaizdo signalą. Taip pat galima naudoti „BYPASS“ funkciją, kai kompiuteris yra išjungtas. Išorinis maišytuvo feideris leidžia rankiniu būdu valdyti pavadinimo maišymo lygį ir BYPASS funkciją.

Techninės specifikacijos
Operacinė sistema Windows 7, Windows 10
Grafikos plokštė DecLink Extreme 4K, Alpha HD (Stream Labs)
Grafikos rezoliiucija 24 bitai
Alpha kanalas 8 bitai
Įėjimai HD/ SD SDI, HDMI (PROGRAMM, REFERENCE)
Išėjimai HD/ SD SDI, HDMI (PROGRAMM, DSK FILL, DSK KEY)
Apėjimo funkcija taip
Išorinis mikšerio pultelis taip (pasirinktinai)
Šriftai TRUE TYPE
Teksto atributai italic, border, shadow, outline
Grafikos bylos tga, jpg, png, psd, bmp, tif
Animacija tga, png, avi, fli, flc, swf
Reikalvimai kampiuteriui CPU i7 3.6GHz, 8GB RAM; 2x SSD 240GB; VGA; 19" 4U rackmount

 Kaina (be PVM):
HD/SD titrų generatoriaus TEXTUS AIR programa - 1440€
HD/SD titrų generatoriaus TEXTUS AIR sistema (kompiuteris, video plokštė DeckLink 4K Extreme, apėjimo blokas, mikšerinis pultelis, programos Textus Air, Textus Editor) ~5300€

Aprašymas Parsisiųsti

 Textus Air programinė įranga
 Pilnas sąrankos paketas

 Textus Air programinė įranga
 Tik vykdomasis failas

 Textus Air dokumentacija
 Textus Air reklama