Textus Basketball Client

Programa Textus Basketball Client valdo tiesioginio eterio krepšinio varžybų titrus visos transliacijos metu, įskaitant transliacijas iš studijos prieš ir po rungtynių bei pertraukos metu.
Statistinius duomenis programa gali pasiimti iš kelių šaltinių:
        - iš statistikos programos Textus Basketball Statistics;
        - iš sporto varžybų informacinių sistemų Synergy, GeniusSport;
        - iš duomenų, suvedamų rankiniu būdu.
Textus LKL Client
Dingus interneto ryšiui, yra galimybė informaciją keisti rankiniu būdu. Programa Textus Basketball Client dirba kartu su jau paruoštu titrų projektu, kuris užkraunamas ir paleidžiamas programoje Textus Live. Textus Basketball Client programa užtikrina pilną statistinės informacijos apie rungtynes bei apie kiekvieną žaidėją parodymą. Visi reikalingi projekto titrai yra paruošiami, panaudojant Textus Editor programą. Po to programoje  Textus Live yra suformuojamas, išsaugomas ir paleidžiamas visas projektas. Titrų valdymas atliekamas iš programos Textus Basketball Client. Turint prisijungimą prie informacinių sistemų Synergy, GeniusSport, žiūrovams galima pateikti absoliučiai pilną kiekvieno žaidėjo arba komandos statistinę informaciją, naudojamą šiuolaikinėse krepšinio transliacijose.
 
Programa Textus Basketball Client turi atskirą grupę titrų, skirtų transliacijoms iš studijos, kurios gali būti vykdomos prieš ir po rungtynių bei pertraukos metu. Tikslus rungtynių laikas yra paimamas iš salės švieslentės. Palaikomi šių švieslenčių protokolai: Stramatel, Nautronic, ESK. Taip pat laiką galima uždėti kaip titrą, rodomą iš kameros, jei dėl kokių nors priežasčių negalima prisijungti prie švieslentės.
Programa Textus Basketball Client gali būti instaliuota į nuotolinį kompiuterį, kuris, pvz. yra šalia žaidimo aikštės, kad būtų galima geriau matyti ir įvertinti įvykius rungtynių metu bei operatyviau išvedinėti reikiamus titrus.
Programa Textus Basketball Client turi versiją, skirtą titruoti tiesiogines transliacijas ir 3x3 krepšiniui.
Šiuo metu su programa Textus Basketball Client kartu su kitomis reikalingomis programomis Textus Live, Textus Editor yra tiesiogiai titruojamos LKL, Karaliaus Mindaugo Taurės varžybos.
Techniniai reikalavimai
Operacinė sistema: Windows 7, Windows 10
Kompiuterio parametrai: CPU benchmark > 8000; 4GB RAM; SSD 120GB; Display 1920x1080

Kaina (be PVM):
BASKETBALL SPORT GAMES LIVE TITLING SYSTEM TEXTUS BASKETBALL CLIENT software - 1120€

Description Download

 Textus Basketball Client Software
 Full setup file

 Textus Basketball Client Software
 Only executable file

   
 Textus Basketball Client Broshure